Zbulohen fotografitë e rralla të personazheve publikNë këto foto që do të shihni tani, të realizuara nga Bright Side, do të shihni personazhe publik të të gjitha fushave, në momente dhe çaste që si keni parë kurrë më parë. Ja disa prej tyre.
Alen Delon dhe Mick Jagger tërheqin vëmendjen e të njëjtës bukuroshe
Salvador Doli, duke shëtitur qenin e tij në 1969
Osama Bin Laden pushime me familjen në Suedi, 1970
George Lucas dhe Stiven Spileberg duke luajtuar me pistoleta uji
Hemingëay pas një feste
Audrey Hepburn duke bërë pazar me qenin e saj
Modelet e Dior duke parakaluar në rrugët e Moskës, 1950
Coca Cola mbërrin në Francë, 1950
Share:

0 comments:

Post a Comment

---
provimetematures@gmail.com
Powered by Blogger.

Popular Posts