Njihuni me “viktimat” e InstagramitPas çdo foto femre fshihet një burrë… Këtyre të fundit u duhet të bëjnë pa fund shkrepje për gratë apo të dashurat e tyre. “Dikur e konsumonin ushqimin, tani na duhet ti bëjmë foto atij”, thonë Trey një burrë i cilit i duhet të bëj 100 shkrepje në ditë për të kënaqur të dashurën e tij.

Instagram husband

Të gjithë “viktimat” e Instagramit, kanë hapur një adresë Instagram.Husband.com dhe çdo ditë e më shumë po shtohen me bashkëvuajtës nga e gjithë bota.

Rrofshin fotot e femrave!!
Share:

0 comments:

Post a Comment

---
provimetematures@gmail.com
Powered by Blogger.

Popular Posts