Shenjat e horoskopit që shkojnë më shumë me njëra tjetrënMund të duket diçka qesharake të pyesësh partnerin potencial se çfarë shenje je, por gjithashtu është shumë shokuese se sa të drejtë ka astrologjia në përcaktimin e karakteristikave.
Në fakt, disa besojnë se shenjat astrologjike mund të lidhin ose të ndajnë një çift.

Më poshtë janë të renditura disa nga shnjat që shkojnë më shumë me njëra tjetrën. Nëse shikoni se jeni një nga shenjat e përmendura më poshtë, do ishte mirë nëse do e konsideronit “partnerin” që astrologjia ka gjetur për ju.

Peshorja dhe Luani

Peshorja dhe Luani janë shumë social. U pëlqen të festojnë shumë dhe duan të jenë në qendër të vëmendjes. Luani ka gjithmonë nevojë për vëmendje dhe Peshorja mund t’ja ofrojë.

Binjakët dhe Peshorja

Binjakët dhe Peshoret kanë një tërheqje intensive seksuale sa herë që janë bashkë. Lidhja mes këtyre dy shenjave do jetë e shpejtë. Të dy do gjejnë mënyra se si ta qetësojnë njëri tjetrin.

Dashi dhe Ujori

Një çift që ka këto shenja do i bëjë të gjithë ata që i rrethojnë të jenë xhelozë për ata. Aventurier, të lirë dhe shumë argëtues.

Dashi dhe Gaforja

Dashi është i fortë dhe shumë i guximshëm dhe Gaforret shumë shpesh tërhiqen nga energjia e tyre.

Dashi dhe Peshqit

Peshqit dhe Dashi janë shumë mirë për njëri tjetrin, sepse Peshqit janë më pasiv dhe lejojnë Dashin t’i udhëheq.

Gaforrja dhe Peshqit

Këto dy shenja uji janë shumë sensitive dhe të ndjeshme, prandaj nuk do e mërzisin asnjëherë njëri tjetrin.

Demi dhe Gaforrja

Këto shenja komplomentojnë shumë mirë njëra tjetrën sepse ka një mënyrë të kuptuari të përbashkët. Për më tepër të dyja shenjat vlerësojnë shumë familjen, shtëpinë dhe stabilitetin./
Share:

0 comments:

Post a Comment

---
provimetematures@gmail.com
Powered by Blogger.

Popular Posts