Atje ku blejnë vetëm pasanikët

Image result for shoppingAty nuk mund të gjeni asgjë nën 10 mijë euro. Jo rastësisht në vitrinë (faqen e parë) gjenden jahte, apartamente luksi, deri edhe ishuj në Karaibe.

Mirë se vini në The Billionaire Shop, dyqani online për të pasurit që shpenzojnë në helikopterë, avionë personalë dhe makina garash me çmime që të lënë pa mend.

Pas këtij dyqani vitual luksi qëndron Multilotto.com, kompania e basteve dhe lojërave të fatit me qendër në Suedi. Vlera totale e mallrave të shitje që reklamon faqja arrin në 1.6 miliard dollarë.
Share:

0 comments:

Post a Comment

---
provimetematures@gmail.com
Powered by Blogger.

Popular Posts