A e dini sa kushton kjo kemishe?


Ky djalë indian është shumë i pasur, por ende vetëm. Datta Phunge, 32 vjeç, mban veshur një këmishë për të cilën 15 arpunues kanë punuar 16 orë në ditë për 2 javë rresht. Vetëm për të tërhequr vëmendjen e femrave!

Këmisha është pjesë e “arsenalit” prej ari ku përfshihen varëset e shumta, byzylykët e trashë dhe unazat.

“E di që nuk jam më bukuroshi në botë, por asnjë femër nuk mund t’i rezistojë shkëlqimit të kësaj këmishe”, thotë ai.

“Këmisha ka qenë një prej ëndrrave të mia. Do  t’i shtojë reputacionit tim përcaktimin si “Djali i artë i Pimprit”, thotë 32-vjeçari.

Këmisha ka një rrip prej ari dhe gjashtë “kopsa” prej kristalesh Svarovski.
Share:

0 comments:

Post a Comment

---
provimetematures@gmail.com
Powered by Blogger.

Popular Posts