Pawn Sacrifice (8)

Pawn Sacrifice - Filmi i perzgjedhur per muajin Prill. E zhvilluar gjatë Luftës së Ftohtë, talenti amerikan i shahut, Bobi Fisher, e gjen veten mes dy superfuqive dhe problemeve të tij ndërsa sfidon Bashkimi Sovjetik.    IMDb - 7/10

SHIKO ONLINE 

TRAILER
Share:

0 comments:

Post a Comment

---
provimetematures@gmail.com
Powered by Blogger.

Popular Posts