Cfare do permbajne provimet e matures kete vit ?

Ministria e Arsimit dhe Sportit ka shpallur programet orientuese per te gjitha lendet. Me ane te programeve orientuese MAS ka shpjeguar se cfare do permbajne provimet , si do jene te ndara pyetjet, cilat kapituj do kene peshen me te madhe etj.  - Per me teper shkarkoji programet orientuese. - (SHKARKO PROGRAMET ORIENTUESE)
Share:

0 comments:

Post a Comment

---
provimetematures@gmail.com
Powered by Blogger.

Popular Posts