The Intern (6)

The Intern (2015) - Filmi i perzgjedhur per muajin janar. 70 vjeçari, Ben Uitaker, zbulon se dalja në pension nuk është ashtu siç e përshkruajnë. Ai bëhet praktikant i moshuar në një kompani blerjesh online, pronarja dhe drejtoresha e të cilës është Xhuls Ostin.

Vlerësimi sipas IMDb 7.3/10                  SHIKO ONLINE 

Trailer


Share:

0 comments:

Post a Comment

---
provimetematures@gmail.com
Powered by Blogger.

Popular Posts