Cfare duhet te di tani ?

Te gjitha informacionet qe duhet te dini tani pasi keni plotesuar A2 dhe prisni pergjigjet do ti gjeni ne
kete link (SHIKO). Cdo gje eshte zyrtare nga ministria. Cfare letra duhen ? Ku duhet te aplikoj ? Cila adrese ? Kur duhet te shkoje ne universitet ? A humbas degen nese vazhdoj me A3 ? .... Te gjitha ketyre pyetjeve i pergjigjet linku nga ministria !
Share:

0 comments:

Post a Comment

---
provimetematures@gmail.com
Powered by Blogger.

Popular Posts